V ponedeljek, 2. marca 2020, je potekalo že tretje srečanje strastnih bralcev. Našo domišljijo je burila knjiga Janje Vidmar Elvis Škorc, genialni štor, ki so jo v letošnjem šolskem letu sedmošolci dobili v projektu Rastem s knjigo. Knjiga je na začetku leta dvignila nekaj prahu, zato smo se odločili, da jo preberemo tudi sami. Zanimivo branje, pravo za pomladno prebujanje.

Elvis Škorc je najstnik, ki se kot vsi odraščajoči otroci, spopada z različnimi najstniškimi problemi in dilemami. Duhovito branje, ki ga začinijo tipične najstniške besede (sleng). Konec koncev so jih nekje slišali, z njimi niso že prišli na svet. Starši knjigo priporočajo v branje, kajti vsi s(m)o enkrat (bili) najstniki.