V četrtek, 29. 11. 2018, je na OŠ Loka Črnomelj potekalo področno prvenstvo osnovnih šol v malem nogometu za starejše dečke. Udeležilo se ga je 8 šol: OŠ Trebnje, OŠ Mokronog, OŠ Žužemberk, OŠ Toneta Pavčka Mirna Peč, OŠ Center Novo mesto, OŠ Šentjernej, OŠ Podzemelj in OŠ Vinica. V prvi tekmi proti OŠ Center, ki ni imela rezultatskega pomena, smo izgubili 1-2. Zadetek za OŠ Vinico je dosegel Matej Malenšek. V nadaljevanju tekmovanja, ko so se začeli izločilni boji, smo z 2-1 premagali Podzemelj. Oba zadetka za OŠ Vinico je dosegel Vid Hudak. V polfinalu smo igrali s Trebnjem, kjer je zmaga vodila na državno prvenstvo. Po veliki borbi, kjer je bil končni rezultat 0-0 smo krajši konec po kazenskih strelih odnesli mi in izgubili 2-3. Tako smo odigrali mali finale, to je tekma za 3. mesto s Šentjernejem, kjer smo po regularnem delu 1-1, ponovno izgubili po kazenskih strelih 1-3. Zadetek za OŠ Vinico je dosegel Klemen Peršič. Zasedli smo 4. mesto. OŠ Vinica so zastopali: Vito Kajin, Jan Hudelja, Nik Rogina, Matej Malenšek, Gal Kavšek, Vito Stegne (K), Vid Hudak, Roko Kasun, Vito Vidmar in Klemen Peršič.

Mentor: Robert Filak