V soboto, 28. septembra 2019, se je v Športni dvorani OŠ Mirana Jarca Črnomelj odvijal dobrodelni koncert ob zaključku projekta Veselo v šolo.

V bogatem zabavnem programu smo sodelovali tudi mi. Mladinski pevski zbor z zborovodkinjo Robertino Ladika Migalič se je predstavil s pesmijo Pesem osrečuje. Na klavirju jih je spremljal g. Andrej Kunič. Kot solistka na violini se je predstavila učenka Ana Kolbezen, ki obiskuje Glasbeno šolo Črnomelj in se uči igranja na violino pod mentorstvom g. Petra Juda.

Učenke so se odlično odrezale in doživeto zapele pesem, čeprav so bile na vrsti med zadnjimi nastopajočimi.

Zahvaljujemo se g. Kuniču za klavirsko spremljavo in staršem, ki ste nam omogočili sodelovanje na koncertu tako, da ste učence pripeljali na nastop in jih po prireditvi odpeljali domov. Hvala tudi, da ste v velikem številu spremljali koncert v dvorani in tudi vi prispevali sredstva za belokranjske osnovnošolce.