Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Črnomelj obvešča, da bodo tako kot vsako leto organizirali zdravstveno letovanje otrok na Debelem Rtiču. Na letovanje gre lahko samo otrok, ki ima ustrezno zdravstvene indikacije:

Zdravstvenega letovanja se lahko udeležijo le tisti otroci in šolarji, ki imajo v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji (dva in več zapisov v času od preteklega razpisa – od 29. 1. 2016 do 24. 2. 2017) ali so bili pogosteje bolni (dva in več zapisov v medicinski dokumentaciji v času od preteklega razpisa – od 29. 1. 2016 do 24. 2. 2017).

V kolikor želite poslati vašega otroka na zdravstveno letovanje se lahko  prijavite v ZD Črnomelj pri  dr. Mojci Tomc ali  dr. Plut Mariji in v ZD Semič  pri dr. Gabrijeli Plut (osebni zdravnik otroka).

Za vse  dodatne informacije lahko pokličete vsak delovni dan od 8-12. ure v pisarno RKS – OZ Črnomelj na tel. 30 51 451.

Letovanje bo trajalo 7 dni, in sicer od 8. julija do 15. julija 2017.

Prispevek staršev bo samo 70,00 € .

Lepo pozdravljeni!
Sekretarka RKS-OZ Črnomelj