Pred nami je delovna sobota, določena s strani ministrstva in opredeljena v šolskem koledarju. O tem ste bili obveščeni na prvem razrednem roditeljskem sestanku v septembru, podatek pa najdete tudi v publikaciji šole, ki ste jo prejeli ob začetku šolskega leta. V soboto, 7. 4. 2018, bomo nadomestili prosti 30. 4. 2018. Učenci 6. in 8. razreda bodo imeli dan dejavnosti, ostali pa pouk po ponedeljkovem urniku. Eno uro bodo razredi namenili urejanju okolice šole, saj tega dne poteka tudi občinska čistilna akcija.

Prevozi učencev v šolo in iz nje bodo potekali po ustaljenem voznem redu. Tega dne bodo učenci v šoli dobili malico, prijavljeni tudi kosilo ali popoldansko malico. Oddelek podaljšanega bivanja bo deloval kot običajno do 14.40.

Lepo pozdravljeni