Ravnateljica: mag. Ines Žlogar, prof. soc. ped.
Svetovalna delavka: Tanja Matkovič, dipl. soc. del.
Knjižničarka: Barbara Stuhne Vuk

UČITELJI

Učitelj

Dopoldanska GU

Svetovalna ura za učence

BOLJAR JANJA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

TOREK
(7.30 do 8.15)

STAREŠINIČ ANDREJA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

TOREK
(7.30 do 8.15)

HRASTAR JASNA

SREDA
(5. šol. ura)

SREDA
(7.30 do 8.15)
ROMŠEK LOVRIN MIHAELA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

SREDA
(2. šol. ura)

DRŽAJ JERNEJA

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

PETEK
(7.30 do 8.15)

MATIĆ MANJA

SREDA
(2. šol. ura)

PETEK
(7.30 do 8.15)

STAREŠINIČ TICIJANA

ČETRTEK
(4. šol. ura)

SREDA
(7.30 do 8.15)

VRTIN ANITA

TOREK
(3. šol. ura)

TOREK
(7.30 do 8.15)

VESEL MARJETKA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

PETEK
(1. šol. ura)

POVŠE SABINA

PETEK
(3. šol. ura)

TOREK
(1. šol. ura)

FILAK ROBERT

TOREK
(2. šol. ura)

PETEK
(7. šol. ura)

MATKOVIČ TANJA

 TOREK
(1. šol. ura)

ČETRTEK
(7. 30 do 8. 15)

LADIKA MIGALIČ ROBERTINA

 TOREK
(7.30 do 8.15)
  ČETRTEK
(3. šol. ura)

MIHELIČ KRISTINA

ČETRTEK
(7.30 do 8.15)

ČETRTEK
(5. šol. ura)

STRUGAR JASMINA

PONEDELJEK
(2. šol. ura)

 PONEDELJEK
(1. šol. ura)

STUHNE VUK BARBARA

 PONEDELJEK
(3. šol. ura)

 PETEK
(7.30 do 8.15)

MEDVEŠEK RJAVEC MATEJA

PETEK
(7.30 do 8.15)

PONEDELJEK
(4. šol. ura)

PIPAN MOJCA

 TOREK
(2. šol. ura)

PETEK
(4. šol. ura)

BUTALA NUŠA

PONEDELJEK
(5. šol. ura)

SREDA
(5. šol. ura)

AMBROŽIČ LAURA

PETEK
(1. šol. ura)

PETEK
(2. šol. ura)

Gostujoči učitelji so pri nas:

  • Delo računalnikarja na šoli opravlja Tina Črnič, profesorica matematike in računalništva (25 %). Pri nas je ob ponedeljkih od 8.00 do 14.00 in ob četrtkih med 11.00 in 14.00.
  • Specialna in rehabilitacijska pedagoginja Nina Bahor je na naši šoli vsak ponedeljek med 11. in 12.40, ob sredah od 7.30 do 9.30 ter ob četrtkih od 8.00 do 10.15.
  • Damjana Oblak, tiflopedagoginja, nudi pomoč našim otrokom in učencu vsako sredo med 9.30 in 11.50.
  • Profesorica likovne umetnosti Jasmina Strugar opravlja pouk pri nas vsak ponedeljek in sredo od 7.10 do 14.45, ostale dni pa od 7.10 do 8.20.
  • Profesorica zgodovine in sociologije Anita Vrtin poučuje zgodovino ob torkih od 7.30 do 14.40 in ob četrtkih od 9.30 do 13.50.
  • Surdopedagoginja Helena Bartol Rus je pri nas vsak torek med 7.30 in 10.15.
  • Profesorica zgodovine in geografije Jasna Hrastar opravlja delo pri nas vsak ponedeljek od 9.00 do 13.05 in v sredo od 7.15 do 13.50.
  • Profesorica matematike in računalništva Nuša Butala je pri nas vsak ponedeljek od 12.00 do 14.45, ob sredah od 11.50 do 14.45, ob torkih in četrtkih pa med 13.00 in 14.45.
  • Profesorica razrednega pouka Sabina Povše je pri nas vsak torek od 9.15 do 14.45, ob sredah od 11. do 14.45 in ob petkih od 9.15 do 14.00.
  • Druga strokovna delavka v 1. razredu, profesorica razrednega pouka Laura Ambrožič je pri nas od ponedeljka do četrtka med 10. in 12. uro, ob petkih pa od 8.00 do 12.15.

OSTALI DELAVCI ŠOLE – TEHNIČNI DELAVCI

  • Zdenka KAJIN – računovodja VI in tajnik VIZ VI
  • Zoran SEME – kuhar
  • Mateja ŽAGAR – kuharica
  • Ivanka BLATNIK – kuharica
  • Andrej ŽALEC – kuhar
  • Dušan ŠPEHAR – hišnik
  • Kristina ŠPEHAR – čistilka
  • Ivanka MORAVEC – administrator, čistilka
  • Marija MIROSLAVIČ – čistilka
  • Marica ŽEPUHAR – čistilka (na bolniški, nadomešča jo Irmica TOMAŠIČ)
Dostopnost