DROBTINICA

Na povabilo Rdečega križa Slovenije, Območnega združenja Črnomelj, se je tudi naša šola odzvala akciji »DROBTINICA«, z željo, da lahko vsaj malo pomagamo pomoči potrebnim.

V akciji zbiranja trajnega mleka, ki je potekala 20. in 21. 10. 2022, smo zbrali 92 litrov mleka.

Hvala vsem, ki ste pri njej sodelovali.

VESELO V ŠOLO

Ob zaključku projekta VESELO V ŠOLO je 21. 10. 2022 v Kulturnem domu Črnomelj potekal dobrodelni koncert.

V bogatem in zabavnem kulturnem programu je sodelovala tudi naša šola. Učenec 4. razreda Marko Štefanič Mihelčič (učenec Glasbene šole Črnomelj, ki se že tretje leto uči igranja na violončelo pod mentorstvom Jerine Lokmer), je doživeto predstavil Župančičevo pesem Kanglica in ob klavirski spremljavi g. Andreja Kuniča odlično zaigral na violončelo, ter s tem ponovno dokazal, da je že sedaj pravi virtuoz vreden vse pohvale.

Marku in njegovi mami se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje na koncertu.