ČAS, ko zvezda se utrne,
stare vse POTI zagrne,
nove, z UPI tlakovane,
vir so SREČE nasmejane.

Spoštovani starši,

v petek, 21. decembra 2018, načrtujemo nekoliko krajši šolski dan, zadnji pred novoletnimi počitnicami. Prve tri šolske ure bo potekal pouk po urniku, 4. šolsko uro, ob 11.00 bomo s proslavo v šolski telovadnici obeležili bližajoči se dan samostojnosti in enotnosti ter zaključili praznični december. Vabljeni, da se nam pridružite.

Prehrana bo organizirana kot običajno, prevozi pa bodo potekali po naslednjem voznem redu:

• ob 13.00 (šolski kombi za smer Hrvaška – Pribanjci, Kasuni);
  • ob 13.05 (Učakovci, Vukovci);
  • ob 13.10 (Zilje, Preloka in šolski kombi za smer Hrvaška – Žubrinci, Sela Bosiljevska, Spahiči);
  • ob 13.15 (Sinji Vrh, Lipa, Drežnik);
  • ob 13.30 (šolski kombi za smer Hrast, Perudina) in
  • ob 13.40 (šolski kombi za smer Bojanci).

Tisti, ki sami prihajate v šolo po svojega otroka, pridite ob 12.40, oziroma ob 13.00, če učenec obeduje v šoli. Za varstvo otrok bomo poskrbeli do odhoda organiziranih prevozov domov. Oddelek podaljšanega bivanja v petek ne bo deloval.

V šoli se zopet vidimo v četrtek, 3. januarja 2019.

PRIJETEN IN ČAROBEN PRAZNIČNI DECEMBER ŠE NAPREJ,

V NOVEM LETU 2019 PA SREČNO.

To vam želi kolektiv OŠ Vinica.