Pri pouku angleščine in nemščine smo bili aktivni tudi med počitnicami. V torek, 16. 2. 2021, smo se zopet družili z učenci in učiteljicama iz OŠ Severin na Kupi. Izvedli smo Zoom srečanje v okviru ene šolske ure z  naslovom ‘This is my life during the coronavirus outbreak in my country’ (takšno je življenje med korono v moji državi). V sklopu srečanja so se učenci v angleščini in nemščini pogovarjali o tem, kakšno je življenje med epidemijo na Hrvaškem in v Sloveniji, kako oni občutijo situacijo ter iskali razlike oziroma podobnosti pri ukrepih in v vsakdanjem življenju. Razmišljali smo tudi o tem, kako bi otroci rešili problematiko koronavirusa. Tukaj so bili vsi enotnega mnenja, da je ‘coronavirus stupid’! Naše učenke so odlično predstavljale našo šolo in še posebna zahvala jim, ker so se odzvale k sodelovanju med počitnicami!