V torek, 21. 11. 2023, je na OŠ Loka Črnomelj potekalo občinsko prvenstvo osnovnih šol v rokometu za starejše dečke. Sodelovali sta le dve osnovni šoli in sicer OŠ Loka Črnomelj in OŠ Vinica.

Učenci naše šole so se izkazali z lepo ter borbeno igro tako v obrambi kot napadu in ponosni smo lahko na njihov nastop ter predstavitev šole. OŠ Vinica se lahko pohvali tudi z najboljšim strelcem tekme, naziv katerega si je z odlično igro priigral Nik Vrlinič.

Zmago so si priigrali učenci OŠ Loka Črnomelj in s tem tudi napredovanje na področno prvenstvo osnovnih šol, ki bo naslednji teden v Trebnjem.

Želimo jim veliko sreče in uspeha pri igri.

OŠ Loka Črnomelj-OŠ Vinica 20:10

OŠ Vinica so zastopali: Luka Frankovič, Miha Balkovec, Jurij Vid Horvat, Nik Vrlinič, Jan Starešinič, Jakob Zalokar in Žan Papa.